link mail
Kontakt
linkedIn
Download

O firmie CRESSTO Sp. z o.o.Główne specjalizacją, w której firma CRESSTO s.r.o. pracuje od roku 1992, jest elektroniczny pomiar ciśnienia. Głównym programem jest rozwój, produkcja, aplikacje i sprzedaż przetworników czujników, przyrządów i urządzeń do pomiaru ciśnienia, gdzie są z powodzeniem stosowane specjalne technologie, takie jak lutowanie twarde krzemu , laserowego przycinania cienkich warstw oporowych, technologii montażu powierzchniowego, tworzenie ukł. uszczelnień wysokiego ciśnienia, itp. To wszystko przy wsparciu nowoczesnych metod i procedur pomiarowych i kontrolnych, które zapewniają stabilny poziom bardzo dobrej jakości produktów i usług.

Program produkcji obejmuje głównie standardowy wachlarz produktów. Za porozumieniem jest możliwe przygotowanie na zlecenie zmiany parametrów elektrycznych i mechanicznych, nawet w małych ilościach.. Również jest możliwe przygotowanie całego produktu lub urządzenia na zlecenie. W zależności od typu i konstrukcji można mierzyć względne, bezwzględne i różnicowe ciśnienie w cieczy i gazów w nominalnym zakresie od 100Pa do 60 MPa.
  • Zaplecze technologiczne umożliwia firmie CRESSTO produkować różne rodzaję czujników ciśnienia. Produkowane są czujniki z membraną z krzemu lub z ceramiki tlenku glinu. We wszystkich przypadkach jest wykorzystany efekt piezorezystywny działający na odkształcenie pomiarowej membrany na sygnał elektryczny.

  • Specjalnym rodzajem produktów są tzw.pomiarowe moduły ciśnienia, które są konstrukcyjnym pośrednikiem pomiędzy przetwornikiem i czujnikiem. Wszystkie są niedrogie, wersja bez obudowy, przeznaczone do montażu w podzespole klienta.

  • Standardowo oferowanymi produktami są w szczególności przetworniki (nadajniki) ciśnienia znormalizowane na analogowy sygnał elektryczny - prąd 4 ÷ 20mA, 0 ÷ 20mA, napięcie 0 ÷ 10V. Niektóre przetworniki są wyposażone w cyfrowy interfejs szeregowy RS485, RS232 lub ewentualnie USB. Ponadto, są dostępne wersje z dwu-statusowym wyjściem typu kolektor otwarty lub galwanicznie izolowany styk przekaźnika. Przetworniki są dostępne w wielu wzorach z różnymi rozmiarami przyłączeniowymi i w różnych obudowach – ze stali nierdzewnej, duralu, mosiądzu, tworzyw sztucznych. Jego zastosowanie znajdziemy w wielu dziedzinach przemysłu, rolnictwa, transportu, medycyny, farmacji, ogrzewaniu, wodociągach, klimatyzacji, itp. Niektóre serie są zatwierdzone do użytku w strefach zagrożonych wybuchem, w szczególności dla potrzeb górnictwa.

  • Znaczącą część asortymentu są również manometry cyfrowe. Produkowane są w wersjach z wyświetlaczem LCD, zasilane przez baterie, który nadaje się do serwisu lub z zewnętrznym zasilaniem nadającym się do montażu na panelu lub na ścianie. Konstrukcja z podświetlonym wyświetlaczem LED i bogatym oprogramowanianiem są przeznaczone do montażu w panelach kontrolnych lub do stolnych wersji mierników.

  • Poprzez konkretne zlecenia oferuje firma CRESSTO rozwój i wytworzenie kompletnych pomiarowych i testowych urządzeń, które mogą być integrowane z innymi urządzeniami w liniach produkcyjnych. Urządzenia te są wkorzystywane głównie do obiektywnego pomiaru, oceny, rejestracji, wizualizacji, prezentacji, i dystrybucji parametrów produktów.

  • Oddzielną specjalizacją jest pomiar nieszczelności poprzez zmianę ciśnienia powietrza w zamkniętej objętości produktu testowego. Zadania te są realizaowane indywidualnie przy użyciu specjalistycznych narzędzi niemieckiej firmy Cetatest GmbH lub przez zaprojektowanie i produkcję urządzenia testowego, ewentualnie ich kombinację.
LinkedIN
copyright 2010 cressto.cz | Mapa strony | Portfolio |