link mail
Kontakt
linkedIn
Download

Urządzenia pomiarowe do pomiaru ciśnieniaFormą specjalnych zleceń, firma CRESSTO s.r.o. oferuje opracowanie i wytworzenie urządzeń pomiarowych i testowych, w których główną mierzoną zmienną powino być ciśnienie, ale nie musi. Pomiar można rozszerzyć o automatyczne mierzenie czasu, temperatury, wilgotności, wagi, siły, długość, itp.

Częścią zlecenia może być współpraca w zakresie metodologii pomiaru, projektu odpowiedniej metody pomiaru i oceny, konstrukacji i produkcji całego sprzętu, w tym urządzenia i podłączenia adapterów.

Do sterowania aplikacji są używane głównie komputery osobiste, ponieważ są bardzo uniwersalne, powszechne i dostępne, co zmniejsza potrzebę szkolenia operatora, a także w czasie poza pomiarem może być stosowany do innych prac . Programy sterujące mogą być uruchamiane na różnych wersjach PC, począwszy od klasycznego komputera PC ,laptopa, aż do wersji przemysłowej . Możliwe jest korzystanie z różnych nowoczesnych technologii komunikacyjnych , w tym bezprzewodowych . Oczywistością jest tworzenie interfejsu aplikacji internetowych z możliwością zdalnego dostępu za pośrednictwem Internetu itp . Nasze aplikacje mogą działać w środowisku sieciowym, mogą korzystać z niewątpliwych zalet przetwarzania baz danych . Programy zostały zaprojektowane z prostym i intuicyjnym sterowaniem i są wykorzystywane nie tylko do pomiaru , ale także do wizualizacji , przetwarzania , oceny , prezentacji i archiwizacji , ewentualnie do rozpowszechniania wyników kontroli zbadanych składników.

Wszystkie aplikacje zostały zaprojektowane z uwagą na możliwość sprawdzania kalibracji całego systemu, w tym doplinowania interwałów kalibracji.

Jeśli potrzebujesz, rozwiązać testowanie swoich produktów, prosimy o kontakt z firmą Cressto Sp. Z o.o. a na podstawie konkretnego żądania zaproponujemy ci rozwiązanie, ewentualnie ofertę realizacji.

Reference jednoúčelových strojů CRESSTO

HAKAN - pomiar hamulców pojazdów kolejowych

Uniwersalny, konfigurowalne urządzenie do obiektywnej diagnozy i oceny systemów hamulcowych pojazdów szynowych i ich części składowych. Umożliwia on pomiar bezpośrednio na samochodzie lub na stanowisku badawczym.
České dráhy ČD cargo ZSSK cargo Slovak rail CZ loko Tatravagonka Poprad Metrans OSS Ryko Děčín
AWT KOS Krnov Severočeské doly Legios

ZUBR - tester szczelności masek gazowych

Urządzenie jednofunkcyjne do kompletnej kontroli nowych i używanych masek.
Gumárny Zubří

SIGOT - tester filtrów masek gazowych

Urządzenie jednofunkcyjne do kontroli przepływu, oporu i szczelności filtrów ochronnych masek gazowych.
Sigma Lutín

FILKOM - pomiar charakterystyk filtrów powietrza

Filkom

PEMET - tester szczelności zaworów elektromagnetycznych

Continental automotive

Ważenia zebrane próbki bio

UKZÚZ
kliknij, aby powiększyć Przykład prostej aplikacji stworzonej w środowisku Web Control . Do pomiaru poszczególnych zmiennych są wykorzystane przetworniki z serii S firmy Cressto p. z o.o.
Po kliknięciu na obrazek wyświetli się ta aplikacja on-line.
LinkedIN
copyright 2010 cressto.cz | Mapa strony | Portfolio |